Kanonierzy z Giebu³towa+ zaleg³y opis trampek

• autor: mlodajutrzenka, 2018-05-14 08:16

JUNIORZY: ZWIERZYNIECKI KRAKÓW - JUTRZENKA  0-9(0-5)

bramki: H.PIETRZYK  x3, BIA£EK x2, GORGOÑ, KISZKA, JUSZCZYK, ZABIEGAJ

Nokaut na Zwierzyñcu. Juniorzy nie chcieli byæ gorsi od seniorów którzy pokonali Sosnowiankê 12-0 i zdominowali zupe³nie gospodarzy...do przerwy tylko 5 goli, bo sytuacji by³o wiele...Druga po³owa przynios³a tylko 4 gole, tylko bo Jutrzenka marnowa³a sytuacjê za sytuacj±, a gdyby nie nonszalancja z ty³u gospodarze mogli zdobyæ nawet 3 gole ale dobrze broni³ Pluciñski. Znowu b³ysn±³ Hubert Pietrzyk zdobywaj±c hat-tricka dwa gole do³o¿y³ "Bia³y" oraz tylko jedn± Gorgoñ, ale za to po piêknej akcji zespo³owej z tzw klepki oraz  Kiszka Juszczyk i Zabiegaj.

JUTRZENKA: Pluciñski-Zaporowski, Zabiegaj, Juszczyk, Kmiecik-Majka(55 £ada), ¦lusarczyk-H.Pietrzyk, Bia³ek, Kiszka - Gorgoñ

zaleg³y opis: JUTRZENKA - B£ÊKITNI MODLNICA  7-1(4-0)

bramki: GORGOÑ x3, BUBKA, JUSZCZYK, KMIECIK oraz samobójcza

Kraków ma swoje derby miêdzy Wis³a - Cracovia, a my te¿ mamy nasze El Clásico czyli derby Jutrzenka - B³êkitni. Jak zawsze w takich meczach jest sporo walki na ca³ym boisku, nikt siê nie oszczêdza. Ten mecz przejdzie jednak do historii spotkañ derbowych ze wzglêdu na rozmiar zwyciêstwa. Do przerwy Jutrzenka wypunktowa³a rywala 4-0 nie pozostawiaj±c z³udzeñ, kto bêdzie wygranym tego dnia. Po przerwie na boisku panowa³a równie¿ Jutrzenka, a dominacjê Giebu³towian potwierdzi³  Mateusz Gorgoñ strzelaj±c hat-tricka. Go¶cie zdo³ali zdobyæ honorowego gola, ale na wiêcej tego dnia nie by³o staæ B³êkitnych. Brawo Jutrzenka!

JUTRZENKA: Pluciñski-Zaporowski(Majka 46), Zabiegaj,Nowak,Kmiecik(Piórecki 55)-¦lusarczyk(Wo¼niak 55),Juszczyk(£ada 65), M.Pietrzyk, H.Pietrzyk, Bubka, Bia³ek- Gorgoñ

BRONOWIANKA II KRAKÓW - JUTRZENKA  2-2(0-0)

bramki: H.PIETRZYK  x2,

W pierwszej po³owie bli¿ej strzelenia gola byli gospodarze, ale dobrze w bramce spisywa³ siê Pluciñski. Druga po³owa zaczê³a siê niezbyt dobrze, dwie szybkie bramki Bronowianki i Jutrzenka znalaz³ siê w trudnej sytuacji! Na szczê¶cie za losy meczu wziêli odpowiedzialno¶æ kapitan Mateusz Bia³ek i Hubert Pietrzyk - ten pierwszy asystowa³, a drugi strzela³.Obie bramki identyczne, piêkne zagrania za liniê defensywy Bronowianki i Hubert w sytuacjach sam na sam trafi³ dwukrotnie, a gdyby w podobnej sytuacji Hubert Pietrzyk jeszcze przy stanie 0-2 zamiast uderzaæ z pierwszej tak¿e przyj±³by futbolówkê i w sytuacji sam na sam zdoby³by gola to byæ mo¿e Jutrzenka zdoby³a by komplet punktów.

JUTRZENKA: Pluciñski - Zaporowski, Plewa, Nowak, Kmiecik-Majka, £ada, H.Pietrzyk, Bia³ek, Wo¼niak(Piórecki 46) - ¦lusarczyk

ZALEG£Y OPIS TRAMPKARZY Z GRÊBA£OWIANK¡ W ROZWINIÊCIU...

TRAMPKARZE: GRÊBA£OWIANKA KRAKÓW - JUTRZENKA 3-3(2-2)

BRAMKI: Miroñ X2, Ptak(rzut wolny)

Trampki zremisowa³ na Grêba³owie mecz który by³ do wygrania. Do przerwy remisowo 2-2 a gole strzelili Piotrek  Miroñ i z rzutu wolnego Brtek Ptak. Druga po³owa mog³a siê dobrze rozpocz±æ dla Giebu³towian .., ale gdy siê marnuje sytuacje sam na sam (B±bka Miroñ) to za chwilê trzeba by³o odrabiaæ straty...w sytuacji sam na sam znalaz³ siê Bartek Ptak ale jego strza³ obroni³ bramkarz gospodarzy ale dobitka Mironia ju¿ by³a skuteczna!

JUTRZENKA: M.Wiecheæ-Jesionek,Ptak,K³ak,B±bka-Paluch, Gibiec, Wojdy³a,Sitarz, Karhan-Miroñ