• autor: mlodajutrzenka, 2018-09-10 08:25

JUNIORZY MŁ:

JASTRZĘBIEC KSIĄŻ WIELKI - JUTRZENKA 2:2(0:1)

bramki: Miroń x2

Wczoraj juniorzy młodsi rozegrali już 3 kolejkę remisując po heroicznej walce 2:2. Tuż przed przerwą gola zdobył Piotrek Miroń(piękna asysta Adriana Palucha),  na listę strzelców powinien wpisać się też Mikołaj Purol, ale w doskonałej sytuacji strzelił ...obok bramki. Trzeba przyznać że gospodarze mieli swoje sytuacje, ale nieźle bronił Wiktor Małek. Po przerwie Jastrzębiec strzelił dwa gola i gdy wydawało się, że w Książu Wielkim zostaną 3 punkty tuż przed końcem meczu ponownie wpisał się na listę strzelców. Warto wspomnieć o niesamowitej waleczności "Pepka" który nawet bez buta kontynuował swój drybling zakończony strzałem obronionym niestety przez golkipera gospodarzy a w innej sytuacji wychodząc sam na sam niepotrzebnie strzelał z daleka.Brawo Jutrzenka!

Jutrzenka: Małek-Sitarz,M.Wiecheć,Ptak,Bąbka-Purol,Paluch,Gibiec,Kłak-Miroń

GALICJA RACIBOROWICE - JUTRZENKA 4:6(0:4)

bramki: Miroń x3, Purol, Kiszka, Zeliaś

Goli powinno być znacznie więcej a w marnowaniu sytuacji prym wiódł Tadeusz K. W drugiej połowie za luźno i  gospodarze strzelili aż 4 gole.

Jutrzenka: Małek-Jesionek(50 Sitarz),Petrykowski,Ptak,Bąbka(41 Zeliaś) -Purol(50 Baran),Gibiec(50 Wojdyła),Kłak(50 Paluch)-Miroń, Kiszka

JUTRZENKA - ZIELEŃCZANKA 0:4(0:3)

Jutrzenka wypunktowana stałymi fragmentami(rożny, aut, karny) i pięknym strzałem z 18 m

Jutrzenka: Mazurkiewicz-Baran,Małek(75 Wojdyła),Ptak,Bąbka(50 Jesionek) -Purol,Gibiec,Woźniak,(46 Kłak)-Miroń, Kiszka